"Na noże" po raz drugi

Powstanie drugi sezon popularnego cyklu stacji TVN, "Na noże".

Obecnie trwają prace nad scenariuszem nowej odsłony. Premiera drugiej części planowana jest na jesień 2017 roku. Zdjęcia ruszą w przyszłym roku.

Akcja serialu rozgrywa się w świecie kucharzy, kulinarnych ekspertów i entuzjastów. Bohaterem jest wyjątkowo zdolny kucharz, Jacek (Wojciech Zieliński), który postanawia otworzyć własną restaurację. Jak się szybko dowie, nie jest to łatwy biznes, a konkurencja jest duża. Jego głównym rywalem jest lubujący się w nowoczesnych pomysłach Dario Boretti (Piotr Stramowski). Oczywiście w cyklu nie brakuje wątków miłosnych.

W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się także Weronika Książkiewicz (Wiola), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda żona Patryka), Antoni Pawlicki (Serafin), Elżbieta Kępińska (babcia Janina) Marzena Trybała (matka Beata), Jan Frycz (ojciec Marian) oraz Witold Dębicki (dziadek Antoni).

"Na noże" można oglądać na antenie TVN w niedziele, o godz. 21.30.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej