"Na skraju jutra 2" ma tytuł. Tom Cruise i Emily Blunt chyba wrócą

"Na skraju jutra 2" ma tytuł. Tom Cruise i Emily Blunt chyba wrócą
ZOBACZ GALERIĘ "Na skraju jutra 2" ma tytuł. Tom Cruise i Emily Blunt chyba wrócą

"Na skraju jutra 2" ma tytuł. Tom Cruise i Emily Blunt chyba wrócą

Twórca sequela "Na skraju jutra" ogłosił tytuł nadchodzącego dzieła. Dał też do zrozumienia, że znów na ekranie zobaczymy Toma Cruise'a i Emily Blunt.

Kontynuacja sensacyjnej produkcji science fiction trafi do kin jako "Live Die Repeat and Repeat". Tytuł ujawnił reżyser Doug Liman. Twórca zasugerował ponadto, że zarówno Tom Cruise jak i Emily Blunt mogą powrócić do swych ról.

- Mamy świetną historię - mówi Liman. - To niesamowity scenariusz. O wiele lepszy niż pierwszy film, choć tamten oczywiście kocham. Tom jest podekscytowany i Emily też. Pozostaje pytanie, kiedy to nakręcimy. Ważne, że to nie pytanie "czy", ale "kiedy".

Akcja oryginalnego dzieła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Bohaterem jest oficer Cage (Tom Cruise), który nigdy nie był na polu walki. Dowódcy wysyłają go jednak na samobójczą misję - ginie po kilku minutach bitwy i wpada w pętlę czasową. W nieskończoność przeżywa ten sam tragiczny dzień, tę samą śmiertelną potyczkę. Przy każdym powrocie jednak uczy się nowych rzeczy i usiłuje odmienić swój los. Osobą, która może mu pomóc jest oficer Rita (Emily Blunt).

Produkcja zarobiła 370,5 miliona dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej