Najgorszy dzień w życiu Stevena Yeuna

Najgorszy dzień w życiu Stevena Yeuna
ZOBACZ GALERIĘ Najgorszy dzień w życiu Stevena Yeuna

Najgorszy dzień w życiu Stevena Yeuna

Producenci przedstawili pierwszy zwiastun filmu "Mayhem" ze znanym z "The Walking Dead" Stevenem Yeunem w roli głównej.

W najnowszej produkcji Steven Yeun wciela się w Dereka Cho, mężczyznę, który przeżywa najgorszy dzień w swojej karierze. Nie tylko w wyjątkowo nieprzyjemny sposób traci pracę w agresywnej firmie prawniczej, w której wszystkie chwyty na co dzień są dozwolone, ale jeszcze zostaje uwięziony w jej budynku. Prawników bowiem zaatakował wirus, który uwalnia z ludzi to, co najgorsze. Biurowiec zostaje objęty kwarantanną i odizolowany od reszty świata.

Próbkę tego, co czeka widzów obejrzeć można w zwiastunie na YouTube. Prawnicy i ich klienci chwytają za każdą broń, którą mają pod ręką - młotki, spraye, wszystko!

Film wyreżyserował Joe Lynch ("Rycerze (nie) na niby") według scenariusza Matiasa Caruso. Poza Stevenem Yeunem w produkcji grają również Steven Brand, Caroline Chikezie, Dallas Roberts, Mark Frost i Andre Erikson. Premiera zaplanowana została na 10 listopada.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej