Naprawdę długi spacer Jasona Schwartzmana

Jason Schwartzman opowiedział historię najdłuższej przechadzki w jego życiu.

Aktor wyszedł pewnego wieczora z domu wraz z przyjacielem, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Ukryte w mroku nocy Hollywood zafascynowało spacerowiczów do tego stopnia, że ich przechadzka przeciągnęła się do rana.

- Pewnej nocy ja i mój przyjaciel chcieliśmy się przewietrzyć - wspomina Schwartzman. - Więc wyszliśmy z domu, w którym wtedy mieszkałem. Postanowiliśmy pójść do Zachodniego Hollywood, a było to jakieś 11 kilometrów stamtąd. Poszliśmy skrótem przez wzgórza i zaczęliśmy rzucać frazesy w stylu \"Nigdy nie patrz za siebie!\" Zanim się zorientowaliśmy, zrobiła się siódma rano, a my nieśliśmy w dłoniach cegły, żeby obronić się przed kojotami i atakami zombie.

- Zobaczyliśmy niesamowite rzeczy - dodaje aktor. - Widzieliśmy mężczyznę, który wyglądał jak szalony naukowiec i budował w garażu udawaną rakietę, sylwetkę nagiej kobiety zmieniającej kanały w telewizorze... Wydawało mi się, że widzę złodzieja, ale to tylko moja wyobraźnia próbowała spłatać mi figla. To była niezwykła wycieczka.

Jason Schwartzman wystąpił niedawno w filmie \"The Darjeeling Limited\". Film trafi do amerykańskich kin 26 października.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej