"Nashville" wraca na antenę

Serial "Nashville" powraca na antenę telewizyjną - piąty sezon trafi na nowy kanał. Doczekał się też nowych realizatorów.

Telewizja ABC zrezygnowała z dalszej realizacji serialu po czterech sezonach. Na przejęcie produkcji zdecydował się jednak kanał CMT. Piąty sezon trafi na antenę w styczniu 2017 roku. Serię otworzy specjalny, dwugodzinny odcinek.

W USA serial znajdzie swoje miejsce również w serwisie Hulu - nowe odcinki udostępniane będą dzień po premierze telewizyjnej.

Realizacją kierować będą Ed Zwick i Marshall Herskovitz. Do swoich ról mają powrócić Connie Britton, Hayden Panettiere, Charles Esten, Sam Palladio, Jonathan Jackson, Clare Bowen, Lennon Stella, Maisy Stella i Chris Carmack, a także Will Chase oraz Aubrey Peeples. Obecnie trwają negocjacje kontraktowe z obsadą.

Przypomnijmy, że bohaterką "Nashville" jest Rayna Jaymes (Connie Britton), 40-letnia gwiazda country, która musi konkurować z młodą Juliette Barnes (Hayden Panettiere).

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej