Nastoletni "Dumbledore" w sequelu "Fantastycznych zwierząt"

Nastoletni "Dumbledore" w sequelu "Fantastycznych zwierząt"
ZOBACZ GALERIĘ Nastoletni "Dumbledore" w sequelu "Fantastycznych zwierząt"

Nastoletni "Dumbledore" w sequelu "Fantastycznych zwierząt"

Trwa kompletowanie obsady drugiej części filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Poszukiwani są m.in. nastolatkowie.

Studio Warner Bros. prowadzi castingi mające na celu znalezienie odtwórców ról młodego Dumbledore'a, Newta Scamandra, Gellerta Grindelwalda i Lety Lestrange. W nadchodzącej produkcji poznamy bowiem nastoletnich bohaterów. Poszukiwani są aktorzy w wieku od 13 do 16 lat. Do obsadzenia jest też nowa postać imieniem Sebastian.

Dorosłego Dumbledore'a sportretuje Jude Law, Newta Scamandra ponownie Eddie Redmayne, Gellerta Grindelwalda Johnny Depp a Lety Lestrange Zoe Kravitz.

Dzieło "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" z 2016 roku ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole. Dzieło zarobiło ponad 800 milionów dolarów.

David Yates wraca za kamerę sequela. J.K. Rowling znów pisze scenariusz.

Zdjęcia mają ruszyć już latem tego roku. Druga część ma trafić do kin 16 listopada 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej