Natalie Martinez w \"Wyścigu śmierci\"

Była modelka Natalie Martinez dołączyła do obsady obrazu \"Wyścig śmierci\", remake\'u kultowego dzieła Rogera Cormana.

W oryginalnej wersji filmu z 1975 roku wystąpili David Carradine i Sylvester Stallone. Akcja rozgrywa się w mrocznej przyszłości, w której prezydent organizuje niebezpieczny wyścig samochodowy z Nowego Jorku do Los Angeles. Jednym ze sposobów, w jaki uczestnicy mogą zdobywać punkty jest potrącanie niewinnych przechodniów.

W filmie zagrają Ian McShane, Jason Statham, Joan Allen i Tyrese Gibson.

W nowej wersji obrazu więźniowie będą zmuszeni do morderczej walki na oczach widzów. Jason Statham zagra ulubieńca tłumów znanego jako Frankenstein. Martinez wcieli się w posatć Case, kobiety, która ma być pilotem Frankenstein podczas wyścigu. Ostatecznie kobieta pomoże bohaterowi w ucieczce.

Paul W.S. Anderson wyreżyseruje obraz na podstawie własnego scenariusza. Produkcji podejmą się Tom Cruise i Paula Wagner. Premiera planowana jest na 26 września 2008 roku.

Natalie Martinez znana jest z seriali \"Fashion House\" oraz \"Saints & Sinners\".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej