Natalie Portman popową gwiazdą. Zaśpiewa piosenki Sii

Natalie Portman popową gwiazdą. Zaśpiewa piosenki Sii
ZOBACZ GALERIĘ Natalie Portman popową gwiazdą. Zaśpiewa piosenki Sii

Natalie Portman popową gwiazdą. Zaśpiewa piosenki Sii

Natalie Portman zastąpi Rooney Marę i zaprezentuje się jako wokalistka w filmie "Vox Lux". Muzykę do obrazu przygotuje Sia.

Za kamerą stanie Brady Corbet ("Dzieciństwo wodza"). Akcja rozgrywać będzie się od 1999 roku aż po dziś dzień. Bohaterką będzie odnosząca coraz większe sukcesy popowa piosenkarka Celeste. Z jej perspektywy śledzić będziemy rozmaite wydarzenia i kulturalną ewolucję XXI wieku. Na potrzeby filmu Sia, autorka przeboju "Chandelier", napisze nowe, oryginalne piosenki.

Udział w obrazie potwierdził również Jude Law.

Christine Vachon i David Hinojosa z Killer Films zajmą się produkcją.

Natalie Portman ostatnio zagrała w obrazach "Planetarium" i "Song to Song". Niedawno zajęta była na planie obrazu "Anihilacja".

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, "OnlySee", wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój "Diamonds". Współtworzyła też utwory "Titanium" David Guetta i "Wild Ones" Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty "1000 Forms of Fear" (2014), z której pochodził hit "Chandelier".

Z wynikiem ponad 5,3 miliarda streamów Sia znajduje się w pierwszej dziesiątce najchętniej słuchanych artystów w serwisie Spotify.

W listopadzie 2017 roku ukazała się świąteczna płyta Sii, "Everyday Is Christmas".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej