Natalie Portman wraca do \"Thora\"

Natalie Portman wraca do \"Thora\"
ZOBACZ GALERIĘ Natalie Portman wraca do \"Thora\"

Natalie Portman wraca do \"Thora\"

Natalie Portman zagra jedną z kluczowych ról w filmie \"Thor: Love and Thunder\".

Podczas festiwalu Comic-Con Mervel ogłosił tytuł czwartego filmu o Thorze oraz podał kilka interesujących szczegółów. Po pierwsze dość zaskakującą informacja jest, że w filmie \"Thor: Love and Thunder\" zagra Natalie Portman. Aktorka z postacią Jane Foster pożegnała się w 2013 po filmie \"Thor: Mroczny świat\". W nowym filmie Natalie Portman sportretuje także... Thora.

Marvel potwierdził także, że w nowej produkcji pojawi się Tessa Thompson jako Valkyrie i będzie to pierwsza w historii komiksowych filmów otwarcie homoseksualna bohaterka.

Taika Waititi zajmie się reżyserią filmu \"Thor: Love and Thunder\". Jego \"Thor: Ragnarok\" z 2017 roku zarobił na świecie 853 miliony dolarów. W roli głównej wystąpił Chris Hemsworth.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej