Nawet pięć sezonów "Mindhunter"

Nawet pięć sezonów "Mindhunter"
ZOBACZ GALERIĘ Nawet pięć sezonów "Mindhunter"

Nawet pięć sezonów "Mindhunter"

Dopiero co premiery doczekał się drugi sezon serialu "Mindhunter", tymczasem twórca, David Fincher, przewiduje kolejne odsłony.

Grający w serialu agenta Billa Tencha, Holt McCallany przekazał, co usłyszał od reżysera i pomysłodawcy cyklu. - David zapytał, czy jestem gotów na pięć sezonów - powiedział w wywiadzie aktor. - Więc nawet jeśli ja nawalę, choć nie zamierzam, szykuje się ciąg dalszy. Myślę więc, że będziemy kontynuować, jak długo David będzie zainteresowany tą historią.

Bohaterami "Mindhunter" są agenci FBI (Jonathan Groff i Holt McCallany) zajmujący się seryjnymi mordercami - żeby złapać nowych przestępców, przeprowadzają rozmowy z tymi, którzy już zostali schwytani.

W nowym sezonie akcja została przeniesiona na przełom lat 70. i 80. i skupiła się na sprawie tzw. Atlanta Child Murders.

"Mindhunter" można oglądać na Netfliksie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej