Naznaczony serial Adamczyka i Dereszowskiej

Piotr Adamczyk i Anna Dereszowska zagrają w serialu telewizji TVN \"Naznaczony\".

Pierwszy klaps na planie padł 9 listopada. Trzynastoodcinkowy serial zadebiutuje na ekranach telewizorów jesienią 2008 roku. W rolach głównych zobaczymy Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską, Julię Wróblewską, Arkadiusza Bazaka i Mikołaja Mullera.

Tadeusz Kral (w tej roli Adamczyk), skromny nauczyciel matematyki, to typowy facet, bardzo zakochany w swojej żonie Milenie (Dereszowska) oraz przykładny ojciec Natki (Wróblewska). Życie bohaterów wydaje się być ustabilizowane, ale do dnia, kiedy Tadeusz zostanie uczestnikiem wypadku, w którym potrąci nieznajomego. To niefortunne zdarzenie jest przyczyną powracających wspomnień z jego przeszłości. Przeszłości, którą za wszelką cenę chce wymazać z pamięci. Tadeusz wie, że musi zapłacić za swoje grzechy, ale jednocześnie zrobi wszystko, aby uchronić swoją rodzinę przed złem.

Za scenariusz odpowiedzialni są Bartosz Kurowski i Kuba Nieścierow. Reżyserii serialu podjęli się Michał Bulik, Jacek Filipiak, Maciej Odoliński i Tomasz Szafrański.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej