Neko Case śpiewa w "Vinylu"

Neko Case śpiewa w "Vinylu"
ZOBACZ GALERIĘ Neko Case śpiewa w "Vinylu"

Neko Case śpiewa w "Vinylu"

W sieci pojawił się kolejny cover nagrany specjalnie na potrzeby serialu "Vinyl".

Po Julianie Casablancasie i jego wersji "Run Run Run" The Velvet Underground oraz Aimee Mann z interpretacją "Yesterday Once More" Karen Carpenter przyszedł czas na Neko Case. Artystka zmierzyła się z piosenką "Danny's Song" napisaną przez Kenny'ego Logginsa. Przeróbki można posłuchać tutaj.

Nagranie trafi na zestaw "Vinyl - Music From the HBO Original Series - Volume 1.3", na którym znalazł się też utwór fikcyjnej serialowej kapeli Nasty Bits, której frontmana gra syn Micka Jaggera, James Jagger.

Oto tracklista:
Nate Ruess - "I Wanna Be With You" (The Raspberries)
Milk Carton Kids - "Simone" (England Dan and John Ford Coley)
Andrew W.K. - "I Love the Dead" (Alice Cooper)
Nasty Bits - "What Love Is" (Rocket From the Tombs)
Neko Case - "Danny's Song" (Anne Murray/Loggins & Messina)

Przypomnijmy, że produkcja odsłania kulisy biznesu muzycznego w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. To podróż przez świat show-biznesu, pełnego seksu i narkotyków, w epoce początków punka, disco i hip-hopu. Przewodnikiem po tym świecie jest szef wytwórni muzycznej, Richie Finestra (Bobby Cannavale), który próbuje ocalić swoją firmę i swoją duszę, nie niszcząc wszystkich wokół. W Polsce "Vinyl" można oglądać na HBO i HBO GO.

Dorobek Neko Case zamyka album "The Worse Things Get, the Harder I Fight, the Harder I Fight, the More I Love You" z września 2013 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej