Netflix całkowicie rezygnuje z Kevina Spaceya

Netflix całkowicie rezygnuje z Kevina Spaceya
ZOBACZ GALERIĘ Netflix całkowicie rezygnuje z Kevina Spaceya

Netflix całkowicie rezygnuje z Kevina Spaceya

Platforma Netflix zrezygnowała z jakiejkolwiek współpracy z Kevinem Spaceyem.

Netflix wydał oficjalne oświadczenia w tej sprawie. Oznacza to nie tylko koniec serialu "House of Cards". Platforma wycofała się także z realizacji biograficznego filmu "Gore" w którym w roli Gore'a Vidala miała wystąpić Kevin Spacey.

Decyzje Netfliksa to pokłosie seksualnego skandalu, którego bohaterem jest laureat dwóch Oscarów.

Najpierw Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") opowiedział o tym, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Następnie osiem osób związanych obecnie lub w przeszłości z serialem "House of Cards", oskarżyło aktora o nieodpowiednie zachowanie o podłożu seksualnym. Jak wyznali dziennikarzom CNN, Spacey tworzył toksyczne środowisko pracy. Tożsamość pokrzywdzonych nie została ujawniona, gdyż boją się zawodowych konsekwencji. Podobno wszyscy są młodymi mężczyznami, których gwiazdor miał dotykać bez ich zgody i nieodpowiednio się do nich zwracać. Jest wśród nich były asystent producenta, który wprost mówi o napaści seksualnej.

Kevin Spacey wycofał się z życia publicznego. Aktor, wokół którego wybuchł skandal obyczajowy, zamierza się leczyć.
Tagi: Kevin Spacey

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej