Netflix dał zielone światło Martinowi Scorsese

Netflix dał zielone światło Martinowi Scorsese
ZOBACZ GALERIĘ Netflix dał zielone światło Martinowi Scorsese

Netflix dał zielone światło Martinowi Scorsese

Martin Scorsese spełni w końcu swe wieloletnie marzenie i nakręci obraz "The Irishman". Netflix dał zielone światło na realizację projektu.

Budżet produkcji szacowany jest na 100 milionów dolarów. Zdjęcia mają ruszyć w sierpniu 2017 roku. Premiera najwcześniej przewidywana jest jednak dopiero na 2019.

Obraz powstanie na podstawie książki "I Heard You Paint Houses" Charlesa Brandta. Produkcja opowie o losach Franka "The Irishmana" Sheerana, mafijnego zabójcy podejrzewanego o zamordowanie jednego z przywódców Międzynarodowego Związku Transportowców. W tytułowego bohatera wcieli się Robert De Niro. Martin Scorsese zaprosił na plan także Ala Pacino, Joe'a Pesciego i Harveya Keitela.

Wzorem Michaela Douglasa w "Ant-Manie" czy Jeffa Bridgesa w produkcji "TRON: Dziedzictwo", Robert De Niro ma do roli tytułowego bohatera zostać dzięki efektom specjalnym odmłodzony.

17 lutego premierę miało najnowsze dzieło Scorsese, "Milczenie".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej