Netflix: nowy serial już w grudniu

Szefostwo serwisu Netflix ("House of Cards", "Orange is the New Black") ujawniło zdjęcia i datę premiery swojej nowej produkcji - serialu "Marco Polo".

Cykl opowiadający o słynnym weneckim kupcu i podróżniku, który wraz z ojcem i stryjem dotarł do Chin, trafi do sieci już w grudniu. W głównej roli zobaczymy Lorenzo Richelmy'ego. Partnerować mu będą Zhu Zhu, Joan Chen, Benedict Wong, Remy Hii, Olivia Cheng, Claudia Kim, Uli Latukefu i Tom Wu.

Pierwsze dwa odcinki "Marco Polo" wyreżyserowali Joachim Rønning i Espen Sandberg, znani już dzięki filmowi "Wyprawa Kon Tiki". Pomysłodawcą cyklu jest John Fusco, a wśród producentów wykonawczych znaleźli się Dan Minahan i Harvey Weinstein.

Serial zamknie się w 10 odcinkach. Premiera zapowiedziana została na 12 grudnia. Netflix, zgodnie ze swoją tradycją, swoim abonentom od razu przedstawi całość produkcji.

Zdjęcia przybliżające styl i klimat serialu można znaleźć pod tym adresem.

Marco Polo żył w latach 1254 - 1324.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej