Nick Cave i Warren Ellis grają dla Elizabeth Olsen

Nick Cave i Warren Ellis grają dla Elizabeth Olsen
ZOBACZ GALERIĘ Nick Cave i Warren Ellis grają dla Elizabeth Olsen

Nick Cave i Warren Ellis grają dla Elizabeth Olsen

Nick Cave i Warren Ellis zaprezentowali nowe nagranie, które przygotowali do filmu "Wind River" z Jeremym Rennerem i Elizabeth Olsen w rolach głównych.

Kompozycja nosi tytuł "Three Seasons in Wyoming" i można się z nią zapoznać na tej stronie.

Artyści odpowiadają za całą ścieżkę dźwiękową do reżyserskiego debiutu scenarzysty Taylora Sheridana ("Sicario"). - Sooundtrackiem tego pięknego filmu jest przede wszystkim nieustający wiatr i wygłuszający śnieg - czytamy w komunikacie prasowym Cave'a i Ellisa. - Między te dźwięki wpletliśmy muzykę przypominającą ducha. Pełną szeptów, podniosłych chórów i pulsującej elektroniki.

Cyfrowa wersją soundtracku ukaże się 4 sierpnia. Na CD będzie go można kupić w późniejszym terminie.

Thriller opowiada o myśliwym (w tej roli Jeremy Renner), który musi skonfrontować się ze swoją przeszłością i żałobą po zmarłej córce, gdy zaczyna pomagać młodej agentce FBI (Elizabeth Olsen) w rozwiązaniu zabójstwa w indiańskim rezerwacie Wind River. Okoliczne tereny zamieszkane są przez małą, zamkniętą społeczność, która nie ułatwia dochodzenia. Na domiar złego nadchodzi burza śnieżna, która wkrótce zatrze wszystkie ślady.

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się również Jon Bernthal, Graham Greene, Julia Jones, Gil Birmingham i Kelsey Asbille. Taylor Sheridan, scenarzysta "Sicario", zadebiutował za kamerą oraz napisał scenariusz.

Obraz premierowo zaprezentowano podczas festiwalu Sundance 2017. Do kin w USA dzieło trafi 4 sierpnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej