Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona
ZOBACZ GALERIĘ Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują program inspirowany własnym ślubem ślubem.

Talent show powstanie dla Amazona. Inspiracją dla programu jest hinduska tradycja nazywana Sangeet. Dzień przed ślubem kobiety związane z narzeczonymi spotykają się by wspólnie śpiewać i tańczyć. Dawniej w ceremonii uczestniczyły tylko kobiety, ostatnio też mężczyźni są dopuszczani.

- Ponownie obejrzeliśmy wideo z naszego Sangeet w zeszłym tygodniu z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu - mówi Priyanka Chopra. - Wspólnota naszej rodziny i przyjaciół podczas tego wydarzenia wciąż wywołują to samo ciepło i podekscytowanie, jakie miało miejsce ponad rok temu na naszym weselu. Sangeet to wielowiekowa indyjska tradycja ślubna, która nie tylko celebruje związek dwojga ludzi, ale także oznacza zjednoczenie dwóch rodzin.

Castingi do programu już trwają. W każdym odcinku jedna para z pomocą choreografów i nauczycieli śpiewu zaprezentuje swoje Sangeet. Zdjęcia będą kręcone w 2020 roku.

Ostatnia płyta Jonas Brothers "Happiness Begins" ukazała się 7 czerwca 2019 roku. To pierwszy album kapeli od sześciu lat. Nick Jonas gra sporo w filmach. W tym roku zaangażowany był w trzy projekty: "Paskudy. UglyDolls", "Midway" oraz nowe "Jumanji". Priyanka Chopra zagrała niedawno w filmie "Jak romantycznie!"

OSTATNIE

26.01.2020
Evan Daugherty napisze nową wersję filmu "Anakonda", w którym zagrali Jennifer Lopez i Ice Cube. więcej
25.01.2020
W sieci pojawił się zwiastun serialowej adaptacji powieści Jean Hanff Korelitz "Nie chciałaś wiedzieć". więcej
24.01.2020
Eddie Marsan zagra u boku Leslie Mann w serialowej adaptacji powieści "Siła" Naomi Alderman. więcej
24.01.2020
Dopiero za rok zaczną się zdjęcia do serialu platformy Disney+ "Obi-Wan Kenobi". więcej
24.01.2020
Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign, Lil Yachty oraz Sueco the Child opublikowali piosenkę "Speed Me Up" promującą film "Sonic. Szybki jak błyskawica". więcej