Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona
ZOBACZ GALERIĘ Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują ślub dla Amazona

Nick Jonas i Priyanka Chopra wyprodukują program inspirowany własnym ślubem ślubem.

Talent show powstanie dla Amazona. Inspiracją dla programu jest hinduska tradycja nazywana Sangeet. Dzień przed ślubem kobiety związane z narzeczonymi spotykają się by wspólnie śpiewać i tańczyć. Dawniej w ceremonii uczestniczyły tylko kobiety, ostatnio też mężczyźni są dopuszczani.

- Ponownie obejrzeliśmy wideo z naszego Sangeet w zeszłym tygodniu z okazji naszej pierwszej rocznicy ślubu - mówi Priyanka Chopra. - Wspólnota naszej rodziny i przyjaciół podczas tego wydarzenia wciąż wywołują to samo ciepło i podekscytowanie, jakie miało miejsce ponad rok temu na naszym weselu. Sangeet to wielowiekowa indyjska tradycja ślubna, która nie tylko celebruje związek dwojga ludzi, ale także oznacza zjednoczenie dwóch rodzin.

Castingi do programu już trwają. W każdym odcinku jedna para z pomocą choreografów i nauczycieli śpiewu zaprezentuje swoje Sangeet. Zdjęcia będą kręcone w 2020 roku.

Ostatnia płyta Jonas Brothers "Happiness Begins" ukazała się 7 czerwca 2019 roku. To pierwszy album kapeli od sześciu lat. Nick Jonas gra sporo w filmach. W tym roku zaangażowany był w trzy projekty: "Paskudy. UglyDolls", "Midway" oraz nowe "Jumanji". Priyanka Chopra zagrała niedawno w filmie "Jak romantycznie!"

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej