Nicki Minaj i A$AP Rocky śpiewają dla Adonisa Creeda

Nicki Minaj i A$AP Rocky śpiewają dla Adonisa Creeda
ZOBACZ GALERIĘ Nicki Minaj i A$AP Rocky śpiewają dla Adonisa Creeda

Nicki Minaj i A$AP Rocky śpiewają dla Adonisa Creeda

W sieci pojawił się teledysk do piosenki "Runnin" z soundtracku do filmu "Creed II".

W piosence przygotowanej przez Mike WiLL Made-It udzielają się Nicki Minaj, A$AP Rocky oraz A$AP Ferg.

- Najpierw obejrzałem "Creed II", a następnie zacząłem tworzyć playlistę piosenek, przy których można ćwiczyć, zrelaksować się, które pomogą przetrwać różne trudy życia codziennego - mówi Mike WiLL Made-It. - Bardzo ważne jest pokazanie młodym odbiorcom, że soundtracki do filmów mogą być równie ekscytujące jak tradycyjne albumy, wszystko zależy od tego, kto sprawuje nad nimi pieczę. Moim celem jest, by po wysłuchaniu ścieżki do "Creed II", ludzie powiedzieli, że soundtracki wracają w wielkim stylu.

W roli w filmie ponownie pojawił się Michael B. Jordan, który wcielił się w Adonisa Creeda, syna Apollo Creeda. Młody bokser mierzył się z synem zabójcy swojego ojca, Ivana Drago. Oczywiście wspierał go Rocky Balboa (Sylvester Stallone). W obsadzie znaleźli się ponadto Dolph Lundgren, Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad, Wood Harris, Andre Ward i Russell Hornsby.

Za kamerą stanął Steven Caple Jr. Reżyser pracował na scenariuszu, który przygotowali Stallone i Cheo Hodari Coker ("Luke Cage"). Premiera odbyła się 21 listopada 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej