Nicolas Cage pozwał Kathleen Turner

Nicolas Cage pozwał Kathleen Turner
ZOBACZ GALERIĘ Nicolas Cage pozwał Kathleen Turner

Nicolas Cage pozwał Kathleen Turner

Nicolas Cage pozwał Kathleen Turner – swoją partnerkę z planu komedii romantycznej "Peggy Sue wyszła za mąż" z 1986 roku. Aktor twierdzi, iż autobiografia jego koleżanki po fachu zawiera nieprawdziwe i obraźliwe spostrzeżenia na temat jego zachowania podczas kręcenia filmu.

Pozew wpłynął do londyńskiego sądu. Cage zarzuca Turner "zniesławienie i pomówienie", jakiego miała się dopuścić pisząc w swej książce "Send Yourself Roses" na temat słynnego członka rodu Coppola. Jak na razie obie strony unikają komentarza w sprawie.

Przypomnijmy, że za kamerą komedii "Peggy Sue wyszła za mąż", opowiadającej o 43-letniej nieszczęśliwej żony nieudacznego muzyka rockowego, która przenosi się w czasie do licealnych lat, stanął wuj Cage’a, Francis Ford Coppola. Turner za rolę w obrazie otrzymała nominację do Oscara.

Książka "Send Yourself Roses" ukazała się w USA i Wielkiej Brytanii w tym tygodniu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej