Nicolas Cage ściga handlarza narkotyków w dwóch filmach

Nicolas Cage ściga handlarza narkotyków w dwóch filmach
ZOBACZ GALERIĘ Nicolas Cage ściga handlarza narkotyków w dwóch filmach

Nicolas Cage ściga handlarza narkotyków w dwóch filmach

Nicolas Cage zapowiedział udział w dwóch, dość podobnych sensacyjnych filmach - "Red Squad" i "Zander". Obydwa powstawać będą w Portoryko.

W obrazie "Red Squad" aktor wcieli się w byłego komandosa, który łączy siły z agentem wydziału narkotykowego, by dopaść bezwzględnego handlarza narkotyków. Za kamerą staje Alexander Witt, a za scenariusz odpowiadają Jorge Suarez, Cam Cannon, Scott Windhauser i David Sardi.

W drugim z filmów, "Zader", Cage wcieli się we właściciela plantacji kawy w Portoryko, który z pomocą zbuntowanego gliniarza chce dopaść... bezwzględnego handlarza narkotyków. Reżyser jeszcze nie został wybrany. Windhauser pisze scenariusz.

Zdjęcia rozpoczną się w październiku i potrwają do końca roku.

Cage ma w zanadrzu kilka produkcji, w tym "Vengeance: A Love Story", "The Humanity Bureau", "Mom And Dad" czy "Looking Glass".
Tagi: Nicolas Cage

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej