Nicolas Cage z jaguarem na statku

Nicolas Cage z jaguarem na statku
ZOBACZ GALERIĘ Nicolas Cage z jaguarem na statku

Nicolas Cage z jaguarem na statku

Filmy z Nicolasem Cage'em mają coraz ciekawszą fabułę. W najnowszym zobaczymy go walczącego z jaguarem na statku. Dzieło nosi tytuł "Primal".

Bohaterem jest Richard Leder, myśliwy, który pracuje dla ogrodów zoologicznych. Mężczyzna trafia na statek pełen egzotycznych i niebezpiecznych zwierząt z Amazonii, w tym białego jaguara. Po kilku dniach podróży okazuje się, że na pokładzie jest też zabójca, który postanowił uwolnić wszystkie zwierzęta.

Za kamerą staje Nick Powell, koordynator kaskaderów przy filmach "Tożsamość Bourne'a" czy "Resident Evil". Zdjęcia rozpoczną się 23 października w Portoryko.

Cage ma w zanadrzu kilka produkcji, w tym "Vengeance: A Love Story", "The Humanity Bureau", "Mom And Dad", "Looking Glass", a także "Mandy" i "Between Worlds".
Tagi: Nicolas Cage

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej