Nicole Kidman nie czuje się odpowiedzialna

Nicole Kidman wyznała, że nie czuje się odpowiedzialna za porażkę artystyczną najnowszego filmu ze swoim udziałem, czyli biografii księżnej Monako, Grace Kelly.

Aktorka oświadczyła, że nie miała "żadnej kontroli" nad dziełem, którym niedawno otworzyło Festiwal Filmowy w Cannes. Krytyka przyjęła obraz nad wyraz chłodno, nazywając go "nudnym" i "sztywnym". Film nie spodobał się również rodzinie Grace Kelly.

- Nawet jak mocno widzowie twierdzą, że to wina aktora, ten nie montuje filmu – wyjaśnia Kidman. – Nie produkowała tego filmu. Nie byłam jego reżyserką, nie miałam nad nim żadnej kontroli. Po prostu zagrałam i zeszłam z planu. Następnie powiedziano mi: "OK, teraz pomóż nam go wypromować". I to właśnie zrobiłam – dodaje gwiazda.

Przypomnijmy, że w obrazie Nicole Kidman wciela się w legendarną aktorkę Grace Kelly, która u szczytu hollywoodzkie sławy poślubiła prawdziwego księcia i osiadła w Monako. Jej życie zakończyło się w spektakularny sposób, wypadkiem samochodowym w 1982 roku. Za kamerą filmu o jej życiu stanął Olivier Dahan, a Kidman partnerował m.in. Tim Roth.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej