Nie będzie drugiego "Bohemian Rhapsody"

Nie będzie drugiego "Bohemian Rhapsody"
ZOBACZ GALERIĘ Nie będzie drugiego "Bohemian Rhapsody"

Nie będzie drugiego "Bohemian Rhapsody"

Adam Lambert zdementował pogłoski o sequelu "Bohemian Rhapsody".

Film biograficzny opisuje losy zespółu Queen i frontmana, Freddiego Mercury'ego. Niedawno w sieci pojawiły się informacje o planowanej kontynuacji.

- Jakby to miało działać? - zdziwił się Lambert, który koncertuje z kapelą od 2011 roku. - To nie ma żadnego sensu. Szczerze wątpię, żeby coś takiego miało powstać. O czym niby miałby być ten film?

Przebój kinowy "Bohemian Rhapsody" otrzymał cztery Oscary w tym dla Rami Maleka za rolę Freddiego Mercury'ego.

Muzycy wypuścili w kwietniu obraz "The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story", który jak nie trudno zgadnąć dokumentuje działalność kapeli od 2011 roku, gdy jako wokalista zaczął występować w Queen Adam Lambert. W filmie znajdą się zakulisowe zdjęcia z trasy koncertowej oraz wywiady z Brianem Mayem, Rogerem Taylorem, Simonem Cowellem czy Rami Malekiem.

Po śmierci Freddiego Mercury'ego w 1991 roku zespół Queen wydał ostatni album "Made in Heaven" w 1995 roku, korzystając z nagrań pozostawionych przez wokalistę. Od tamtej pory muzycy nie stworzyli w ramach zespołu nowego materiału.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej