Nie będzie Kleszcza

Nie będzie Kleszcza
ZOBACZ GALERIĘ Nie będzie Kleszcza

Nie będzie Kleszcza

Nieco niezdarny superbohater Kleszcz nie doczeka się następnego sezonu w najbliższym czasie.

Seria "The Tick" zainspirowana jest komiksem o tym samym tytule. Postać w 1986 roku stworzył Ben Edlund. On też odpowiada za scenariusz cyklu, jak również jest jednym z producentów wykonawczych. Projekt opisywany jest jako hybryda humoru i superbohaterskiej akcji, z postaciami, które łatwo pokochać.

Serial doczekał się dwóch sezonów zrealizowanych dla Amazon, później został zawieszony. Teraz twórca Kleszcza potwierdził, że ciąg dlaszy nie dojdzie do skutku - przynajmiej nie wkrótce.

- Po wielu próbach nie znaleźliśmy domu dla Kleszcza - wyjaśnił Edlund. - Mimo to jestem dumny z całej ekipy i obsady, scenarzystów i fanów. Będziemy szukać nowych możliwości.

W serialu "The Tick" Peter Serafinowicz wcielał się w tytułowego Kleszcza, nieco zagubionego, ale zdeterminowanego superbohatera, który postanawia zmierzyć się z niebezpiecznym Terrorem (w tej roli Jackie Earle Haley). W walce dobra ze złem nie jest sam.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej