Nie będzie kontynuacji "24: Dziedzictwo"

Nie będzie kontynuacji "24: Dziedzictwo"
ZOBACZ GALERIĘ Nie będzie kontynuacji "24: Dziedzictwo"

Nie będzie kontynuacji "24: Dziedzictwo"

Stacja Fox nie zrealizuje drugiego sezonu serialu "24: Dziedzictwo" ("24: Legacy") nawiązującego do popularnej produkcji "24 godziny" z Kieferem Sutherlandem.

"24: Dziedzictwo" opowiada o perypetiach Erika Cartera (w tej roli Corey Hawkins). Podobnie, jak w "24 godzinach", tak i w nowym cyklu wydarzenia rozgrywają się w czasie rzeczywistym i często przedstawiane są na podzielonym ekranie. Główny bohater to były żołnierz, który próbuje ułożyć sobie życie z żoną Nicole w Wirginii. Przeszłość go jednak dopada i zmusza do tego, żeby ponownie wrócił do akcji. Razem z jednostką antyterrorystyczną CTU próbuje zapobiec atakowi.

W obsadzie znaleźli się także Teddy Sears, Miranda Otto, Anna Diop, Dan Bucatinsky, a także Coral Pena, Charlie Hofheimer, Ashley Thomas i Jimmy Smits.

Produkcja nie doczeka się drugiego sezonu, ale stacja Fox nie wyklucza kolejnych serii nawiązujących "24 godziny", które realizowane by były na za sadzie antologii.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej