"(Nie)znajomi" na festiwalu w Gdyni. Dawid Podsiadło spoileruje film

"(Nie)znajomi" na festiwalu w Gdyni. Dawid Podsiadło spoileruje film
ZOBACZ GALERIĘ "(Nie)znajomi" na festiwalu w Gdyni. Dawid Podsiadło spoileruje film

"(Nie)znajomi" na festiwalu w Gdyni. Dawid Podsiadło spoileruje film

Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędą się przedpremierowe pokazy obrazu "(Nie)znajomi", a także spotkanie z twórcami. Tymczasem Dawid Podsiadło, który jest jednym z koproducentów "(Nie)znajomych", zaprasza do obejrzenia wideo z - jak to ujął - największym spojlerem wszech czasów.

Tytułowi "(Nie)znajomi" - grani przez doborową ekipę aktorską w składzie: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz - zaczynają niewinną grę i szybko przekonują się, że przyjaciół trzeba trzymać blisko, ale telefony jeszcze bliżej, bo wszystko, co w nich przechowujemy, może zostać wykorzystane przeciwko nam. O tym, jakie tajemnice wychodzą na jaw podczas kolacji (nie)znajomych opowiedział, w krótkim klipie Dawid Podsiadło. Spoilerowe wideo można obejrzeć tutaj.

Wokalista, który jest jednym z producentów obrazu spotka się z publicznością festiwalu w Gdyni bezpośrednio po projekcji filmu "(Nie)znajomi" w foyer Teatru Miejskiego około g. 17:45. W spotkaniu udział wezmą także: Tadeusz Śliwa (reżyser, współscenarzysta), Aleksandra Domańska (odtwórczyni roli Oli) oraz Łukasz Simlat (odtwórca roli Grzegorza).

Film można obejrzeć już w tym tygodniu na pokazach przedpremierowych, a także podczas 44. FPFF w Gdyni:

17.09 (wtorek), g. 22.15 - Muzeum Marynarki Wojennej
20.09 (piątek), g. 16.00 -Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni
21.09 (sobota), g. 12.30 - Muzeum Marynarki Wojennej

"(Nie)znajomi" w kinach zagoszczą od 27 września 2019

Obraz "(Nie)znajomi" promuje teledysk z piosenką Dawida Podsiadły "Najnowszy klip", który po zaledwie trzech dniach od premiery odnotował ponad milion obejrzeń. Autorem teledysku jest Tadeusz Śliwa, reżyser i współscenarzysta "(Nie)znajomych", zdjęcia zrealizował Michał Dąbal, operator filmu.

OSTATNIE

25.02.2020
W sieci pojawiły się polskie zwiastuny thrillera "Spirala: Nowy rozdział serii Piła", za który odpowiada Chris Rock. więcej
25.02.2020
Do sieci trafił klip promujący obraz "Sala samobójców. Hejter" nominowanego do Oscara Jana Komasy. więcej
25.02.2020
Selena Gomez wykonała na żywo w The Village Studio kompozycję "Rare". więcej
25.02.2020
W sieci pojawił się materiał promocyjny komedii "Swingersi". więcej
24.02.2020
Chris Evans zagra jedną z kluczowych ról w nowej wersji filmu "Krwiożercza roślina". więcej