Niepewny los Gubernatora w "Żywych trupach"

David Morrissey podsyca spekulacje dotyczące przyszłości jego bohatera, Gubernatora, z serialu "Żywe trupy" ("The Walking Dead").

[Uwaga spoiler] Ostatnie ujęcia finału pierwszej połowy czwartego sezonu serialu o świecie opanowanym przez zombie sugerowały rychłą śmierć Gubernatora. Słowa aktora sugerują jednak, że to jeszcze nie koniec jego przygody z "The Walking Dead".

- Gubernatorowi przydarzyło się coś złego - mówi Morrissey w rozmowie z Press Association. - Czuję się trochę jak podejrzany polityk, który nie chce niczemu zaprzeczać, ani niczego potwierdzać. Musimy poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Przypomnijmy, że serial stanowi adaptację komiksu. Akcja skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Przewodzi im były policjant, Rick (Andrew Lincoln). W produkcji grają także Steven Yeun, Chandler Riggs, Norman Reedus, Lauren Cohan, Scott Wilson oraz Danai Gurira.

Stacja AMC zamówiła niedawno piąty sezon cyklu. Druga część czwartego sezonu powróci na antenę w lutym.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej