Nieposłuszne Rachel McAdams i Rachel Weisz

Nieposłuszne Rachel McAdams i Rachel Weisz
ZOBACZ GALERIĘ Nieposłuszne Rachel McAdams i Rachel Weisz

Nieposłuszne Rachel McAdams i Rachel Weisz

Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Disobedience", który powstaje na podstawie powieści "Nieposłuszeństwo" Naomi Alderman.

W głównych rolach występują Rachel McAdams i Rachel Weisz. Akcja literackiego oryginału rozgrywa się w wieloetnicznym Londynie i ukazuje konflikt dwóch kultur: ortodoksyjnej londyńskiej społeczności żydowskiej z Hendon i świeckich Żydów nowojorskich.

Bohaterką jest młoda kobieta (Rachel Weisz), która na wieść o śmierci ojca wraca do ortodoksyjnego domu. Na miejscu spotyka dawną kochankę (Rachel McAdams), obecnie żonę swojego kuzyna - ortodoksyjnego rabina (w tę postać wcielić się ma Alessandro Nivola).

Trailer można obejrzeć poniżej.

Za kamerą stanął Sebastian Lelio, który jest również współautorem scenariusza. Przy pisaniu wsparła go Rebecca Lenkiewicz, współscenarzystka "Idy" Pawła Pawlikowskiego.

Premierę w USA wyznaczono na 27 kwietnia 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej