Nietypowa miłosna piosenka Bleachers w filmie "Twój Simon"

Nietypowa miłosna piosenka Bleachers w filmie "Twój Simon"
ZOBACZ GALERIĘ Nietypowa miłosna piosenka Bleachers w filmie "Twój Simon"

Nietypowa miłosna piosenka Bleachers w filmie "Twój Simon"

Alternatywna formacja Bleachers, której przewodzi Jack Antonoff, zaprezentowała niespodziewanie nową piosenkę, którą przygotowała do filmu "Twój Simon" ("Love, Simon").

Kawałek nosi tytuł "Alfie's Song (Not So Typical Love Song)" i pochodzi z soundtracku do dramatu "Twój Simon" z Nickiem Robinsonem w tytułowej roli. Utworu, który jest następcą ubiegłorocznego albumu "Gone Now", można posłuchać na Spotifyu.

Obraz "Twój Simon" jest ekranizacją bestsellera "Simon oraz inni homo sapiens" autorstwa Becky Albertalli. Dzieło opowiada o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i pierwszej miłości.

Simon jest gejem, ale nikomu tego jeszcze nie zdradził. Nie wiadomo też, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie.

W obsadzie znaleźli się także Katherine Langford, Jennifer Garner i Josh Duhamel. Premiera została wyznaczona na 16 marca.

Formacja Bleachers, grająca alternatywny pop z domieszką gitar, powstała jako solowy projekt firmowany przez Jacka Antonoffa, gitarzystę i drugiego wokalistę zespołu fun., trzykrotnego zdobywcę Grammy. W 2014 roku ukazał się debiutancki album grupy zatytułowany "Strange Desire". Nowa płyta "Gone Now" pochodzi z czerwca 2017 roku. Poza działalnością w Bleachers, Jack Antonoff jest uznanym producentem i autorem tekstów. Współpracował m.in. z: Taylor Swift, Sara Bareilles, Zayn (współtwórca hitu "I Don't Wanna Live Forever"), Sia, Tegan & Sara, Carly Rae Jepsen, Troye Sivan, Lorde.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej