Nieznajomi (The Strangers)

Fanom Liv Tyler doradzam ponownie sięgnąć po znakomite "Ukryte pragnienia" czy uroczy obraz "O czym marzą faceci". "Nieznajomi" to strata czasu.

Zakochany w Kristen (Liv Tyler) James (Scott Speedman) postanowił się jej oświadczyć a potem spędzić cudowny wieczór w domku ojca na odludziu. Problem polega na tym, że Kristen nie jest jeszcze gotowa na poważny, stały związek. Szybko okaże się, że miłosny zawód nie jest największym problemem skłóconej pary. Gdy zagrożone jest życie nawet pierścionek zaręczynowy schodzi na dalszy plan.

Mam zwyczaj do dzieł filmowych podchodzić ze stosunkiem nabożnym. W końcu żeby powstał jakikolwiek obraz musi ciężko pracować co najmniej kilkanaście osób, zazwyczaj utalentowanych znacznie bardziej niż nam się wydaje. Dodatkowo sporą sympatią darzę Liv Tyler, która może nie jest aktorką genialną, ale z pewnością zdolną i o wyjątkowej urodzie. Niestety pomimo moich szczerych chęci i walorów ślicznej Amerykanki, podczas seansu "Nieznajomych" nudziłem się jak mops i zamiast się bać (w końcu o to chodzi w tego typu filmach) myślałem o zbliżającym się pojedynku jedenastki Leo Beenhakkera z chłopcami z San Marino.

Podsumowując: Doradzam wszystkim nieznajomym żeby "Nieznajomi" pozostali dla nich nieznajomi.

OSTATNIE

19.09.2019
Joaquin Phoenix zagra w nowym filmie Mike'a Millsa. więcej
19.09.2019
Platforma Prime Video opublikowała zwiastun dokumentu "Savage x Fenty Show". Tym razem bardziej muzyczny. więcej
19.09.2019
Muzyczny film "Spirits in the Forest" o grupie Depeche Mode trafi do kin na całym świecie 21 listopada. więcej
19.09.2019
W sieci pojawił się amerykański zwiastun piątego sezonu serialu "Peaky Blinders". więcej
19.09.2019
W sieci pojawiła się krótka zapowiedź filmu "Uncut Gems" z Adamem Sandlerem. więcej