Nieznajomi (The Strangers)

Fanom Liv Tyler doradzam ponownie sięgnąć po znakomite "Ukryte pragnienia" czy uroczy obraz "O czym marzą faceci". "Nieznajomi" to strata czasu.

Zakochany w Kristen (Liv Tyler) James (Scott Speedman) postanowił się jej oświadczyć a potem spędzić cudowny wieczór w domku ojca na odludziu. Problem polega na tym, że Kristen nie jest jeszcze gotowa na poważny, stały związek. Szybko okaże się, że miłosny zawód nie jest największym problemem skłóconej pary. Gdy zagrożone jest życie nawet pierścionek zaręczynowy schodzi na dalszy plan.

Mam zwyczaj do dzieł filmowych podchodzić ze stosunkiem nabożnym. W końcu żeby powstał jakikolwiek obraz musi ciężko pracować co najmniej kilkanaście osób, zazwyczaj utalentowanych znacznie bardziej niż nam się wydaje. Dodatkowo sporą sympatią darzę Liv Tyler, która może nie jest aktorką genialną, ale z pewnością zdolną i o wyjątkowej urodzie. Niestety pomimo moich szczerych chęci i walorów ślicznej Amerykanki, podczas seansu "Nieznajomych" nudziłem się jak mops i zamiast się bać (w końcu o to chodzi w tego typu filmach) myślałem o zbliżającym się pojedynku jedenastki Leo Beenhakkera z chłopcami z San Marino.

Podsumowując: Doradzam wszystkim nieznajomym żeby "Nieznajomi" pozostali dla nich nieznajomi.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej