Notorious B.I.G. stresuje aktora

Jamal "Gravy" Woolard grający Notoriousa B.I.G. czuje wielką presję w związku z powierzoną mu rolą.

W Nowym Jorku właśnie trwają zdjęcia do biografii rapera - "Notorious" - w reżyserii George'a Tillmana Juniora. Gravy zapowiedział, że dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej oddać osobowość tragicznie zmarłego muzyka. - On wciąż tu z nami jest i żyje poprzez mnie - wyjaśnia aktor.

Woolard dodał, że film ukazywać będzie pełną historię artysty - od czasu, gdy był Christopherem Wallace'em, potem Biggiem Smallsem aż stał się Notoriousem B.I.G.

- Był bardzo zabawnym facetem - dodał. - Tę część jego natury też pokażemy. Był praktycznie nieustannie komikiem.

Woolard zagra u boku Angeli Bassett, Dereka Luke'a i Anthony'ego Mackie.

Autorami scenariusza są Cheo Hodari Coker i Reggie Rock Bythewood. Za produkcję odpowiadają Wayne Barrow, Mark Pitts, Bob Teitel, Trish Hofmann oraz Sean Combs.

Urodzony w 1972 roku raper dorastał w Brooklynie. W wieku 17 lat rzucił szkołę i został handlarzem narkotyków. Pierwsze nagranie demo przygotował odsiadując 9-miesięczny wyrok w więzieniu. 9 marca 1997 roku, podczas trasy koncertowej promującej nadchodzący album, został zastrzelony. Zabójca do dziś nie został schwytany.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej