Nowa aktorka i scenarzystka z Venomem

Nowa aktorka i scenarzystka z Venomem
ZOBACZ GALERIĘ Nowa aktorka i scenarzystka z Venomem

Nowa aktorka i scenarzystka z Venomem

Powiększa się ekipa nadchodzącej superprodukcji "Venom". Do obsady chce dołączyć Jenny Slate ("Obdarowani").

Aktorka poradzi ostatnie negocjacje w sprawie roli pewnej pani naukowiec. Inne szczegóły dotyczące postaci nie są znane. Wiadomo, że jeśli Slate podpisze umowę pojawi się u boku Toma Hardy'ego w tytułowej roli, Michelle Williams i Riza Ahmeda.

Zdjęcia do filmu mają ruszyć w październiku w Atlancie. Reżyserią zajmie się Ruben Fleischer ("Zombieland"). Scenariusz napisali Scott Rosenberg ("Jumanji") i Jeff Pinkner (Niesamowity Spider-Man 2"). Według najnowszych doniesień, zatrudniono właśnie nową scenarzystkę, Kelly Marcel ("Pięćdziesiąt twarzy Greya"), by naniosła poprawki.

Premiera zaplanowana została na 5 października 2018 roku.

Venom, na co dzień dziennikarz Peter Brock, zyskuje nadludzkie moce dzięki zainfekowaniu pochodzącym z obcej planety mikroorganizmem. Potężny antybohater przyjmuje z czasem rolę obrońcy uciśnionych. Głównym czarnym charakterem w nowej produkcji będzie Carnage. W komiksach jest on pozaziemską istotą, powiązaną z seryjnym zabójcą, Cletusem Kasadym.

Jenny Slate na koncie ma udział w filmach "Aardvark" czy "Obdarowani".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej