Nowe nazwiska w "Broadchurch 2"

Do obsady drugiego sezonu brytyjskiego serialu "Broadchurch" dołączyli James D'Arcy, Eve Myles, Marianne Jean-Baptiste i Phoebe Waller-Bridge.

Eve Myles ("Torchwood") oraz Phoebe Waller-Bridge ("Złe wychowanie") wcielą się w główne bohaterki kryminału. Szczegółów jednak jeszcze nie ujawniono.

- Ci, którzy widzieli już grę Phoebe Waller-Bridge, wiedzą, że to przyszła gwiazda - komentuje Chris Chibnall, scenarzysta i autor serialu. - Mamy szczęście, że udało się nam je obie zaangażować.

- Jesteśmy też zachwyceni, że udało się nam ściągnąć Marianne Jean-Baptiste. Dla naszego serialu wraca do Anglii z Los Angeles - dodaje twórca. - To jedna z najwspanialszych brytyjskich aktorek. Rola, w którą się wcieli powstała z myślą o niej. Byłbym zrozpaczony, gdyby się nie zgodziła. Jej bohaterka będzie miała duży wpływ na świat "Broadchurch".

W drugim sezonie pojawią się także David Tennant, Olivia Colman, Jodie Whittaker, Andrew Buchan, Arthur Darvill i Charlotte Rampling.

Przypomnimy, że "Broadchurch" doczeka się także swojej amerykańskiej wersji: "Gracepoint". Nad realizacją remake'u czuwają autorzy oryginału.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej