Nowe sezony "Orphan Black" i "Broadchurch" w 2015

Nowe sezony "Orphan Black" i "Broadchurch" w 2015
ZOBACZ GALERIĘ Nowe sezony "Orphan Black" i "Broadchurch" w 2015

Nowe sezony "Orphan Black" i "Broadchurch" w 2015

Perry Simon, menedżer stacji BBC America, zapowiedział, iż powstaną kolejne sezony seriali "Orphan Black" i "Broadchurch".

Obydwie produkcje powrócą na antenę stacji w 2015 roku.

Bohaterką "Orphan Black" jest uliczna oszustka Sarah (Tatiana Maslany). Sarah będąc świadkiem samobójstwa dziewczyny, która wygląda tak jak ona, postanawia przejąć jej tożsamość, przez co trafia w sam środek wielkiego spisku. Dziewczyna szybko odkrywa, że jest... klonem. Cykl doczeka się trzeciego sezonu składającego się z 10 odcinków.

"Broadchurch" to jedna z najgłośniejszych nowych brytyjskich produkcji telewizyjnych. Według wcześniejszych zapowiedzi, drugi sezon kryminału będzie zupełnie inny od pierwszego. Twórcy już jakiś czas temu zdradzili, że w nadchodzącym sezonie pojawią się Eve Myles oraz Phoebe Waller-Bridge, a także David Tennant, Olivia Colman, Jodie Whittaker, Andrew Buchan, Arthur Darvill i Charlotte Rampling.

"Broadchurch" doczeka się także swojej amerykańskiej wersji: "Gracepoint". Nad realizacją remake'u czuwają autorzy oryginału.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej