Nowe sezony \"Westworld\", \"Rozwodu\" i \"Niepewnych\"

Stacja HBO zamówiła drugie sezony trzech swoich produkcji. Nowych odcinków doczekają się \"Westworld\", \"Rozwód\" i \"Niepewnych\".

Akcja \"Westworld\" rozgrywa się w futurystycznym parku fantazji Westworld, który obsługuje grupa androidów. Bohaterką cyklu jest Dolores (Evan Rachel Wood), która zaczyna orientować się, że coś jest nie tak. W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się Anthony Hopkins, Ed Harris, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Miranda Otto i Rodrigo Santoro.

\"Westworld\" realizowany jest na podstawie filmu o tym samym tytule z 1973 roku, którego scenarzystą i reżyserem był Michael Crichton (\"Park Jurajski\"). Jego producentami wykonawczymi są Jonathan Nolan (\"Interstellar\", \"Mroczny Rycerz\") i Lisa Joy (\"Gdzie pachną stokrotki\", \"Tożsamość szpiega\") oraz J.J. Abrams, Bryan Burk (\"Lost\", najnowsze części \"Gwiezdnych Wojen\" i sagi \"Star Trek\") i Jerry Weintraub.

\"Rozwód\" to powrót na mały ekran Sary Jessiki Parker. Projekt przedstawia losy Frances (Parker), kobiety, która niespodziewanie postanawia przemeblować swoje życie i małżeństwo. Niestety, nowy początek okazuje się o wiele trudniejszy, niż przypuszczała. W męża Frances, Roberta, wciela się Thomas Haden Church. W cyklu występują też Molly Shannon, Talia Balsam i Sterling Jerins. Twórczynią jest Sharon Horgan.

Komediową produkcję \"Niepewne\" stworzyli Issa Rae i Larry Wilmore. W rolach głównych występują Rae i Yvonne Orji. Grają one najlepsze przyjaciółki, które muszą radzić sobie z codziennym, pełnym niewygodnych sytuacji życiem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej