Nowe uczennice belfra na plakatach

Nowe uczennice belfra na plakatach
ZOBACZ GALERIĘ Nowe uczennice belfra na plakatach

Nowe uczennice belfra na plakatach

Stacja Canal+ zaprezentowała plakaty promujące drugi sezon kryminalnego serialu "Belfer".

Na czarno-białych zdjęciach widzimy trzy aktorki - Zofię Wichłacz, Michalinę Łabacz i Elizę Rycembel. Każda z fotografii opatrzona jest też sentencją w krwistym kolorze. Wszystkie trzy grafiki można zobaczyć na Instagramie.

Produkcja promowana jest hasłem "Mordercza gra zaczyna się jesienią". Premiera planowana jest po wakacjach.

Do roli tytułowego belfra, Pawła Zawadzkiego, powraca Maciej Stuhr. Mężczyzna zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Za kamerą staje dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala", "Lincz") oraz Maciej Bochniak ("Disco Polo"). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej