Nowe zdjęcia z "Jurassic World"

Do sieci trafiły nowe fotosy z filmu "Jurassic World".

Na fotografiach, które można obejrzeć m.in. tutaj, nie zobaczymy jeszcze dinozaurów. Można za to przyjrzeć się głównym aktorom produkcji, w tym Chrisowi Prattowi, Bryce Dallas Howard, Nickowi Robinson i Tyowi Simpkinsowi.

Przypomnijmy, że bohaterowie nowego dzieła ponownie znajdą się na znanej z poprzednich odsłon fikcyjnej wyspie Isla Nublar. Akcja ma rozgrywać się 22 lata po wydarzeniach z oryginalnej części.

Film reżyseruje Colin Trevorrow, który jest również współautorem scenariusza.

W filmie grają również Jake Johnson, Irrfan Khan, Vincent D'Onofrio, BD Wong, Omar Sy, Judy Greer, Katie McGrath i Lauren Lapkus. Muzykę skomponuje Michael Giacchino.

Dinozaury, które zobaczymy na ekranie powstaną w wyniku połączenia animacji komputerowej ze specjalnymi makietami (tak, jak miało to miejsce w przypadku oryginału Stevena Spielberga).

Premiera obrazu planowana jest na 12 czerwca 2015 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej