Nowe życie hitu Britney Spears dzięki "Pitch Perfect 3"

Nowe życie hitu Britney Spears dzięki "Pitch Perfect 3"
ZOBACZ GALERIĘ Nowe życie hitu Britney Spears dzięki "Pitch Perfect 3"

Nowe życie hitu Britney Spears dzięki "Pitch Perfect 3"

Do kin trafił muzyczny film "Pitch Perfect 3", który podobno w wyjątkowym stylu przypomina jeden z największych przebojów Britney Spears.

Jak podaje dziennikarz "Variety", Chris Willman, utwór "Toxic" Britney Spears w wykonaniu bohaterek obrazu jest jednym z mocniejszych punktów produkcji. Piosenka pojawia się w jednej z kluczowych scen, a także na początku "Pitch Perfect 3" i w retrospekcjach. Jeśli chodzi o główną scenę, przypomina ona nieco sekwencję z filmu o przygodach Jamesa Bonda, a "Toxic" idealnie do niej pasuje. Co więcej, charakterystyczne partie smyczków i gitary z oryginału Britney z 2004 roku, wykonane są przez panie z The Bellas a capella.

Przypomnijmy, że seria "Pitch Perfect" opowiada o losach studentek śpiewających w chórze The Bellas. Dziewczyny rywalizują w konkursach dla zespołów a cappella, zdobywając uznanie za sprawą innowacyjnego repertuaru opartego na współczesnych numerach popowych czy hiphopowych. Oczywiście, jest też miejsce na przyjaźnie i miłość.

W nowym filmie chórzystki są już po szkole i zwycięstwie w mistrzostwach chórów a capella. Niestety, młode wokalistki odkrywają, że nie ma pracy dla takich artystek jak one. Na szczęście pojawia się możliwość światowej trasy koncertowej The Bellas. Dziewczyny otrzymują na przykład możliwość zaśpiewania dla amerykańskich żołnierzy.

W obsadzie znalazły się Elizabeth Banks (która wyreżyserowała drugą część cyklu), Anna Kendrick, Rebel Wilson, Hailee Steinfeld, Brittany Snow, Anna Camp, Hana Mae Lee, Ester Dean, Alexis Knapp, Chrissie Fit, Kelley Jakle, Shelley Regner, Ruby Rose, John Lithgow i John Michael Higgins.

Trish Sie nakręciła nową część na podstawie scenariusza Kay Cannon oraz wcześniejszych wersji Mike'a White'a i Dany'ego Foksa. Do kin "Pitch Perfect 3" trafiło 22 grudnia 2017 roku.

"Toxic" zapewniło Britney Spears jej pierwszą i jedyną nagrodę Grammy. Numer dotarł do top 5 list przebojów w 15 krajach.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej