Nowy film del Toro doczeka się sequela

Najnowszy obraz w reżyserii Guillermo del Toro, "Pacific Rim", nie wszedł jeszcze do kin, ale już teraz wiadomo, że doczeka się kontynuacji.

"Pacific Rim" opowiada o walce obcych zwanych Kaiju z gigantycznymi robotami, sterowanymi przez ludzi, których zadaniem jest obrona naszej planety. W obsadzie znaleźli się Charlie Hunnam, Idris Elba, Ron Perlman i Rinko Kikuchi. Scenariusz wyszedł spod pióra Travisa Beachama.

Studio odpowiedzialne za produkcję chce, by autor już rozpoczął pisanie kontynuacji. Del Toro również ma być zaangażowany w ten proces. Zdjęcia do "dwójki" powinny rozpocząć się w 2014 roku.

Na ten sam okres artysta przewidział również realizację innego swojego projektu reżyserskiego, opowieści o nawiedzonym domu: "Crimson Peak". W związku z tym nie wiadomo czy znajdzie czas, aby kierować również realizacją sequela "Pacific Rim".

Tymczasem, już 28 grudnia, polscy widzowie przekonają się, jak del Toro poradził sobie ze światem stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Tego dnia do naszych kin wchodzi "Hobbit: Niezwykła podróż", którego scenariusz filmowiec napisał razem z Peterem Jacksonem, Fran Walsh i Philippą Boyens.

OSTATNIE

15.10.2019
Neil Patrick Harris dołączył do obsady filmu "Matrix 4". więcej
15.10.2019
Grupa Holy Ghost! zaprezentowała teledysk do utworu "Heaven Knows What". więcej
15.10.2019
Stacja HBO Max przygotowuje spin-off "Grease" zatytułowany "Grease: Rydell High". więcej
15.10.2019
Bebe Rexha wrzuciła do sieci klip do piosenki "You Can't Stop The Girl", który promuje film "Czarownica 2". więcej
15.10.2019
Jason Sudeikis powtórzy rolę Teda Lasso w nowej serii Apple TV+. więcej