Nowy film del Toro doczeka się sequela

Najnowszy obraz w reżyserii Guillermo del Toro, "Pacific Rim", nie wszedł jeszcze do kin, ale już teraz wiadomo, że doczeka się kontynuacji.

"Pacific Rim" opowiada o walce obcych zwanych Kaiju z gigantycznymi robotami, sterowanymi przez ludzi, których zadaniem jest obrona naszej planety. W obsadzie znaleźli się Charlie Hunnam, Idris Elba, Ron Perlman i Rinko Kikuchi. Scenariusz wyszedł spod pióra Travisa Beachama.

Studio odpowiedzialne za produkcję chce, by autor już rozpoczął pisanie kontynuacji. Del Toro również ma być zaangażowany w ten proces. Zdjęcia do "dwójki" powinny rozpocząć się w 2014 roku.

Na ten sam okres artysta przewidział również realizację innego swojego projektu reżyserskiego, opowieści o nawiedzonym domu: "Crimson Peak". W związku z tym nie wiadomo czy znajdzie czas, aby kierować również realizacją sequela "Pacific Rim".

Tymczasem, już 28 grudnia, polscy widzowie przekonają się, jak del Toro poradził sobie ze światem stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Tego dnia do naszych kin wchodzi "Hobbit: Niezwykła podróż", którego scenariusz filmowiec napisał razem z Peterem Jacksonem, Fran Walsh i Philippą Boyens.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej