Nowy "Halloween" ignoruje sequele

Nowy "Halloween" ignoruje sequele
ZOBACZ GALERIĘ Nowy "Halloween" ignoruje sequele

Nowy "Halloween" ignoruje sequele

Nowa odsłona "Halloween" zapowiada się coraz lepiej. Nie tylko na ekranie znów zobaczymy Jamie Lee Curtis, ale ponadto czeka nas niemal nowy początek całej opowieści.

- To coś w rodzaju alternatywnej rzeczywistości - wyjaśnia twórca oryginału z 1978 roku i producent wykonawczy nowej produkcji. - Ruszamy tam, gdzie skończył się pierwszy film. Udajemy, że żaden z sequeli nigdy nie powstał. Będzie niezła zabawa. Mamy utalentowanego reżysera, a scenariusz jest świetnie napisany.

To właśnie od roli Laurie Strode w "Halloween" rozpoczęła się hollywoodzka kariera Jamie Lee Curtis. Wtedy też zyskała przydomek królowej krzyku. Po latach aktorka powróci do swojej bohaterki w filmie, którego reżyserią zajmie się David Gordon Green ("Wicedyrektorzy", "Kryzys to nasz pomysł", "Manglehorn"). Twórca - razem z Dannym McBride'em - napisał również scenariusz.

Strode ponownie będzie musiała stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanemu psychopatycznemu zabójcy. Ze spotkania z nim cztery dekady temu ledwo uszła z życiem. Wcześniej Carpenter wyjawił, że akcja rozgrywać będzie się 38 lat po wydarzeniach z oryginalnej części.

Producentem filmu będzie Jason Blum, który ma w swoim dorobku takie hity, jak "Paranormal Activity" czy "Amityville: Przebudzenie". O rolę córki Laurie stara się Judy Greer.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej