Nowy Joker w trylogii "Batmana"

Nowy Joker w trylogii "Batmana"
ZOBACZ GALERIĘ Nowy Joker w trylogii "Batmana"

Nowy Joker w trylogii "Batmana"

Reżyser Matt Reeves podobno zamierza zaprezentować nowego Jokera w nadchodzącej trylogii "Batmana" z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Joker ma znaleźć się w drugim i trzecim filmie z serii, jako jeden z wielu czarnych charakterów. Odniesienia do wroga Batmana mają natomiast pojawić się już w pierwszym obrazie "The Batman", który planowany jest na 2021 rok.

W obrazie, który kręci Matt Reeves, Robert Pattinson gra Batmana/Bruce'a Wayne'a. Jeffrey Wright gra komisarza Gordona, którego wcześniej portretowali Pat Hingle, Gary Oldman i J.K. Simmons. Postać Catwoman/Seliny Kyle portretuje Zoë Kravitz. Paul Dano portretuje Człowieka-Zagadkę. Wcześniej postać tę wykreował Jim Carrey. W nowej wersji bohater ma się nazywać Edward Nashton, a nie jak w komiksie Edward Nygma. Andy Serkis portretuje Alfreda Pennywortha. Colin Farrell gra Oswalda Chesterfielda Cobblepota, znanego jako Pingwin. John Turturro w nowym filmie portretuje mafijnego bossa Carmine'a Falcone. Poza tym w filmie gra też Peter Sarsgaard. Jayme Lawson sportretuje kandydatkę na burmistrza Gotham, Bellę Reál. Do obsady dołączyli także bracia Max i Charlie Carver.

Nowy film jest początkiem trylogii. Data premiery wyznaczona jest w tej chwili na 1 października 2021 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej