Nowy Jork należy do Johna Travolty i jego peruki

Nowy Jork należy do Johna Travolty i jego peruki
ZOBACZ GALERIĘ Nowy Jork należy do Johna Travolty i jego peruki

Nowy Jork należy do Johna Travolty i jego peruki

Producenci przedstawili zwiastun filmu "Gotti" Kevina Connelly'ego z Johnem Travoltą w roli Johna Gottiego.

W 1992 roku sąd uznał Johna Gottiego za współwinnego śmierci trzynastu osób i skazał na karę więzienia. W swoją gangsterską działalność mężczyzna wciągnął syna - Johna Gottiego Juniora, którego wspomnienia posłużyły za podstawę filmu Kevina Connelly'ego. Obraz mówi zarówno o przestępstwach Gottiego, jak i o jego relacji z synem, który ostatecznie postanowił wycofać się z rodzinnego interesu.

W filmie - poza Johnem Travoltą - grają również Spencer Lofranco, Pruitt Taylor Vince, Stacy Keach, Chris Mulkey, William DeMeo i Kelly Preston.

Zwiastun, który obejrzeć można na YouTube, sugeruje, że twórcy w swojej opowieści czerpią z klasyki kina gangsterskiego. Amerykańska premiera zapowiedziana została na 15 grudnia.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwsza opowieść filmowa, której bohaterem jest John Gotti. W przeszłości w gangstera wcielił się m.in. Armand Assante w produkcji o takim samym tytule w reżyserii Roberta Harmona.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej