Nowy "Krokodyl Dundee": Margot Robbie, Russell Crowe i Ruby Rose w obsadzie

Nowy "Krokodyl Dundee": Margot Robbie, Russell Crowe i Ruby Rose w obsadzie
ZOBACZ GALERIĘ Nowy "Krokodyl Dundee": Margot Robbie, Russell Crowe i Ruby Rose w obsadzie

Nowy "Krokodyl Dundee": Margot Robbie, Russell Crowe i Ruby Rose w obsadzie

Do sieci trafił klip przestawiający obsadę filmu "Dundee: The Son of a Legend Returns Home", czyli nową wersję "Krokodyla Dundee".

Na ekranie pojawiają się Margot Robbie, Russell Crowe, Hugh Jackman, Isla Fisher, Ruby Rose, Liam Hemsworth, Jessica Mauboy i Luke Bracey. W roli głównej występują Danny McBride ("Wicedyrektorzy") i Chris Hemsworth ("Thor"). Wideo z gwiazdorską obsadą można obejrzeć poniżej.

Spekuluje się, że "Dundee: The Son of a Legend Returns Home" nie jest zapowiedzią prawdziwego filmu, kolejnej odsłony przygodowej produkcji "Krokodyl Dundee", lecz wyszukaną kampanią reklamową, której kulminację zobaczymy podczas Super Bowl.

Oryginał z 1986 roku przedstawiał perypetie trapera wychowanego w australijskim buszu i pięknej nowojorskiej dziennikarki. W rolach głównych wystąpili Paul Hogan i Linda Kozlowski. Obraz w reżyserii Petera Faimana był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy scenariusz. Na fali sukcesu powstały dwa sequele.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej