Nowy kryminał ze Szwecji

W Sztokholmie w przyszłym tygodniu rozpoczną się zdjęcia do nowego skandynawskiego serialu kryminalnego - "Before We Die".

Twórcami produkcji są Niklas Rockstrom ("Wallander") i Wilhelm Behrman ("Jeszcze cztery lata"). Reżyserią pierwszego odcinka zajmie się Simon Kaijser, który ostatnio - dla BBC - pracował nad miniserialem "Life in Squares".

- To więcej niż kryminał - zapowiada producent Fredrik Heinig. - "Before We Die" jest dreszczowcem z dramatycznym zacięciem. Pojawią się tu elementy thrillera i wątki odnoszące się do rodzinnych więzów, co razem przekłada się na intensywną opowieść.

W głównych rolach wystąpią Marie Richardson (znana m.in. z filmów Ingmara Bergmana), Adam Palsson i Alexej Manvelov.

Przypomnijmy, że Szwedzi (we współpracy m.in. z Duńczykami) podbili świat m.in. takimi serialami, jak "Wallander" czy "Most nad Sundem".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej