Nowy "Obłęd" - zobacz fragment remake'u głośnego filmu

Nowy "Obłęd" - zobacz fragment remake'u głośnego filmu
ZOBACZ GALERIĘ Nowy "Obłęd" - zobacz fragment remake'u głośnego filmu

Nowy "Obłęd" - zobacz fragment remake'u głośnego filmu

W sieci pojawił się fragment filmu "Dementia 13", remake'u filmu "Obłęd" Francisa Forda Coppoli z 1963 roku.

W wideo, które obejrzeć można pod tym adresem, poznajemy grupę bohaterów prześladowanych przez tajemniczą istotę. Groza narasta, a na zaparowanej szybie samochodu pojawia się napis: "Wynoście się".

Przypomnijmy, że reżyserią remake'u zajął się Richard LeMay ("Naked As We Came"). Scenariusz napisali Dan DeFilippo i Justin Smith. W obsadzie znaleźli się Julia Campanelli ("Walking Away"), Ana Isabelle ("Oko"), Marianne Noscheze ("Horror Time"), Channing Pickett ("Redheads Anonymous") i Christian Ryan ("Celebrity Ghost Stories").

Światową premierę wyznaczono na 6 października.

Oryginał opowiada o rodzinie Haloranów, której członkowie spotykają się w zamczysku w Irlandii na dorocznej uroczystości przy grobie Kathleen Haloran, która w wieku ośmiu lat utonęła w jeziorze. Rozpoczyna się wewnątrz rodzinna walka o majątek, która kończy się tragedią. W głównych rolach oglądać można było m.in. takich aktorów, jak William Campbell, Luana Anders i Bart Patton.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej