Nowy reżyser "Justice League Dark"

Produkcja "Justice League Dark", funkcjonująca również po tytułem "Dark Universe", ma nowego kandydata na reżysera. Filmem interesuje się Argentyńczyk, Damian Szifron.

Pomysł pojawił się w Hollywood już kilka lat temu - pierwotnie za kamerą miał stanąć Guillermo del Toro. Przeciągające się decyzje sprawiły, że twórca zajął się innymi projektami. Następnie na fotelu reżysera miał zasiąść Doug Liman, ale również się wycofał. Obecnie prowadzone są rozmowy z Szifronem, który ma na koncie serial "Los Simuladores" ("The Pretenders"), a także ma zająć się nową wersją "The Six Billion Dollar Man".

"Justice League Dark" koncentrować się będzie ona na bohaterach DC Comics. W filmie pojawią się John Constantine, Swamp Thing, Deadman, Zatanna i Etrigan the Demon.

Film wyprodukuje Scott Rubin. Nad scenariuszem pracuje Michael Gilio. Nowy reżyser "Justice League Dark"

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej