Nowy wymiar kina: Aktorzy z "Thora" grają film na żywo

Nowy wymiar kina: Aktorzy z "Thora" grają film na żywo
ZOBACZ GALERIĘ Nowy wymiar kina: Aktorzy z "Thora" grają film na żywo

Nowy wymiar kina: Aktorzy z "Thora" grają film na żywo

Tego jeszcze nie było. Kino 4D, czyli aktorzy dogrywający sceny przed publicznością. Takie rzeczy tylko z obsadą "Thor: Ragnarok" i Jamesem Cordenem.

Uczestników jednego z pokazów najnowszego dzieła Marvela czekała nie lada niespodzianka. Na scenie pojawił się James Corden, który zapowiedział pokaz 4D. Jakież było zaskoczenie widzów, gdy okazało się, że będą oglądać odgrywane na żywo sceny z filmu. W inscenizacji "Thor: Ragnarok" - ze zmienioną nieco fabułą - udział wzięli Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Mark Ruffalo, Tessa Thompson i Jeff Goldblum. Za reżyserię show odpowiadał James Corden, acz Hiddleston miał wątpliwości, co do jego talentu w tej materii.

Jak prezentuje się "Thor: Ragnarok" w wersji 4D można obejrzeć poniżej.

W "Thor: Ragnarok" tytułowy bohater bierze udział w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą. Na ekranie pojawią się Thor (Chris Hemsworth), Loki (Tom Hiddleston), Doktor Strange (Benedict Cumberbatch), Hela (Cate Blanchett), Hulk (Mark Ruffalo) oraz Valkyria (Tessa Thompson).

Obraz wyreżyserował Taika Waititi. Za scenariusz odpowiadają Stephany Folsom, Craig Kyle, Eric Pearson i Christopher Yost.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej