Nudne postaci "Akiry"

W japońskiej kulturze brakuje silnych, wielowymiarowych postaci. Tak przynajmniej twierdzi reżyser Jaume Collett-Serra, który ma nakręcić adaptację "Akiry".

Przypomnijmy, że film "Akira" powstanie w oparciu o sześć części mangi autorstwa Katsuhiro Otomo, której głównymi bohaterami są Kaneda i Tetsuo, przyjaciele z gangu motocyklowego. Gdy Tetsuo powoduje wypadek i zostaje zabrany do szpitala, okazuje się, że posiada potężne moce, z których wcześniej nie zdawał sobie sprawy.

- W "Akirze" nikt tak naprawdę nie jest interesujący - narzeka Collett-Serra. - Tetsuo fascynuje tylko dlatego, że przydarzają mu się dziwne rzeczy, a Kaneda jest taki dwuwymiarowy... To cecha japońskiej kultury. Oni po prostu nie mają silnych, ciekawych postaci.

Jaume Collet-Serra ma na koncie przeboje "Sierota" i "Tożsamość".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej