"Obcy" może zdetronizować "Strażników galaktyki"

"Obcy" może zdetronizować "Strażników galaktyki"
ZOBACZ GALERIĘ "Obcy" może zdetronizować "Strażników galaktyki"

"Obcy" może zdetronizować "Strażników galaktyki"

Film "Strażnicy galaktyki vol. 2" na razie był niepokonany w amerykańskim box office. Może się to jednak zmienić za sprawą innej produkcji science fiction, "Obcy: Przymierze".

Według wstępnych szacunków, najnowsze dzieło Ridleya Scotta powinno w weekend otwarcia zarobić miedzy 40 a 45 milionów dolarów. To wynik gorszy od "Prometeusza", który w po pierwszym dniach w kinach miał 51 milionów dolarów i 2. miejsce amerykańskiego zestawienia tuż za animacją "Madagaskar 3".

Na razie nie wiadomo, czy ponad 40 milionów dolarów wystarczy do zdetronizowania "Strażników galaktyki", którzy w ostatnim tygodniu zarobili 63 miliony dolarów, a od premiery zarobili już w USA blisko 250 milionów dolarów.

W filmie "Obcy: Przymierze" załoga statku Covenant trafia na planetę, która okazuje się mrocznym, niebezpiecznym światem.

W obsadzie znaleźli się Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England i Benjamin Rigby.

Scenariusz napisali Jack Paglen i Michael Green. Za kamerą stanął Ridley Scott.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej