"Obecność 3" ze scenarzystą

"Obecność 3" ze scenarzystą
ZOBACZ GALERIĘ "Obecność 3" ze scenarzystą

"Obecność 3" ze scenarzystą

David Leslie Johnson napisze scenariusz trzeciej części horroru "Obecność" ("The Conjuring").

Pierwsza "Obecność" powstała w roku 2013. Film przedstawiał inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię ekspertów od zjawisk paranormalnych.

W sequelu z 2016 roku ponownie pojawili się Vera Farmiga i Patrick Wilson, którzy grają głównych bohaterów, Lorraine i Eda Warrenów. Tym razem para prowadzi śledztwo w Londynie, próbując pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci w domu nawiedzonym przez złe duchy.

Obie części w sumie zarobiły ponad 638 milionów dolarów, więc nic dziwnego, iż producenci zdecydowali się na realizację kolejnej części. I ta przedstawi kulisy prawdziwego dochodzenia, jakie prowadzili Warrenowie.

James Wan na pewno związany będzie z produkcją, ale jak na razie nie wiadomo jeszcze, czy wyreżyseruje i tę odsłonę. Nad scenariuszem pracuje David Leslie Johnson, autor poprzedniej części, a także scenarzysta serialu "The Walking Dead".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej